We

About us

1. října 2011 v 17:42 | T & M
Co o nás? Obě dvě jsme se narodili roku 1997, T. je o měsíc a sedmnáct dní starší, což náležitě často dává sežrat M. Chodíme spolu do stejné školy, třídy a dokonce spolu sedíme i v lavici. Dohromady nás svedlo snad jen blázinkovství, obě dvě jsme pořádně trhlé. Jinak jsme každá úplně rozlišná. Maximálně tak obě rády sledujeme Amerika hledá topmodelku, Superdrbnu a Partičku.

M.: Miluje kreslení a seriál Simpsonovi. Je závislá na svém miláčkovi - psovi Falco a dobrém jídle (je vegetariánka). Je milá, inteligentní a často až moc dobrosrdečná. Nemá zatím ani ponětí, kam by chtěla na střední. Módu moc neřeší, obléká si to, v čem se cítí pohodlně. Na tomto blogu se spíše stará o designy, grafiku a hodně vypomáhá s články (fotkami).

T.: Módu naprosto miluje, i když ve skutečnosti se aktuálními trendy moc neřídí - své modely si spíše kombinuje podle vlastní intuice. Zbožňuje čokoládu. Ve volném čase se pokouší i kreslit své vlastní návrhy oblečení a psát Twilight Fanfiction. V budoucnu by chtěla pracovat jako hygienička, módní návrhářka nebo spisovatelka.
 
 

Reklama