Říjen 2011

Gwen Stefany x Ashley Tisdale

9. října 2011 v 16:45 | T & M |  Módní bitvy

M.: Na Gwen se mi nelíbí ty žluté boty, podle mě jsou příšerné. Líbí se mi její vlasy, stažené do drdolu a rudá rtěnka. Radši bych si ale být jí dala bílé kalhoty, které ma sobě Ashley než černé co má na sobě, protože celý outfit pak není tolik tmavý. Model Ashley se mi proto líbí víc.

T.: Já naopak s M. nesouhlasím. Jasně, boty Gwen nejsou zrovna podle jejího a ani mého gusta, ale naprosto božsky rozzářili celý outfit a překrásně kontrastují s krvavě rudou rtěnkou, která bude v módě vždycky - je to zkrátka sázka na jistotu. Ashley to modelem sestaveným ze samých neulráních a hlavně nudných barev - černé, bílé a šedé v mých očích zkazila. Je přece nad slunce jasné, že takové barvy vypadají mnohem lépe, když je shodíme výraznější barvičkou. a taky proto se mi líbí více outfit s koženou bundou u Gwen.

About us

1. října 2011 v 17:42 | T & M |  We
Co o nás? Obě dvě jsme se narodili roku 1997, T. je o měsíc a sedmnáct dní starší, což náležitě často dává sežrat M. Chodíme spolu do stejné školy, třídy a dokonce spolu sedíme i v lavici. Dohromady nás svedlo snad jen blázinkovství, obě dvě jsme pořádně trhlé. Jinak jsme každá úplně rozlišná. Maximálně tak obě rády sledujeme Amerika hledá topmodelku, Superdrbnu a Partičku.

M.: Miluje kreslení a seriál Simpsonovi. Je závislá na svém miláčkovi - psovi Falco a dobrém jídle (je vegetariánka). Je milá, inteligentní a často až moc dobrosrdečná. Nemá zatím ani ponětí, kam by chtěla na střední. Módu moc neřeší, obléká si to, v čem se cítí pohodlně. Na tomto blogu se spíše stará o designy, grafiku a hodně vypomáhá s články (fotkami).

T.: Módu naprosto miluje, i když ve skutečnosti se aktuálními trendy moc neřídí - své modely si spíše kombinuje podle vlastní intuice. Zbožňuje čokoládu. Ve volném čase se pokouší i kreslit své vlastní návrhy oblečení a psát Twilight Fanfiction. V budoucnu by chtěla pracovat jako hygienička, módní návrhářka nebo spisovatelka.

Styling na téma... Pro odvážné!

1. října 2011 v 17:24 | T & M |  Styling na téma...
Ahoj. Přinášíme vám novou rubriku s názvem Styling na téma... , do které budeme přidávat články s fotkami, na nichž vždy budou modely na danné téma, sestylizované podle nás. Pak už je jen na vás pokud se vám budou líbit a necháte se jimi inspirovat nebo je zkritizujete. Od toho tu přece tento blog i komentáře pod články jsou. ;)