Whitney Port

1. února 2011 v 19:19 | T & M |  Styl celebrit
Hi! Přinášíme vám novou rubriku - styl celebrit. Jako první jsme si vzali oblíbenou Whitney Port. Whit je známá americká celebrity, mohli jste ji vidět například v The City na MTV. Příležitostně také navrhuje oblečení a hlavně T. její styl miluje! (c.č.)
live-in-fashion.blog.cz

YES/NO
Whitney má cit pro módu (viz levá fotka), ale někdy se ani jí nepodaří vhodně zkombinovat k sobě kousky, které miluje...(pravá fotka)

LÍČENÍ
live-in-fashion.blog.cz

Na těchto fotkách si můžete všimnout, že Whit má rozhodně ráda nenápadné černé linky, které její oči zvýrazní. Rtěnky a lesky většinou používá světle růžové, korálové, avšak někdy použije i víc kontrastní odstíny.

VLASY
live-in-fashion.blog.cz
Drdoly a rozpuštěné vlasy Whit nosí nejraději, nedají totiž moc práce, a přesto jí moc sluší. Když jde ovšem na nějakou párty nebo slavnostnější akci volí složitější kreace. Tento copánkový, zatočený účes vypadá složitě, avšak zdání klame!

NORMÁLNÍ DEN
live-in-fashion.blog.cz

Přes den, Whitney nosí pohodlnější oblečení, které je ale stále trendy. Podle fotek se dá usoudit, že má nejraději oxfordky, které jsou velmi efektní i k obyčejnému tričku a kraťasům. Potrpí si však i na řetízky a prstýnky - většinou zlaté.

AKCE, PÁRTY
live-in-fashion.blog.cz

Na akce a párty, nosí jako normální žena většinou šaty, krátké nad kolena, aby vynikly její krásné dlouhé nohy. Na párty se Whit umí i odvázat, ničeho se nebojí a to na ní obdivujeme! Risk je zisk!

NA NÁKUPECH
live-in-fashion.blog.cz
Na nákupy Whitney volí pohodlnější oblečení, ve kterém se cítí dobře. Samozřejmě jako většina stars nezapomíná na sluneční brýle, kterých má bezpočet! Nebojí se zase však ani odvážnějších modelů, např. ten vpravo ↑ se jí moc povedl. Nikdy by nás nenapadlo, jak může dobře vypadat sukně s gepardím potiskem, roztomilý svetr a motorkářské boty! Bravo!


Jak jste si mohli všimnout, Whitney je určitě horkou kandidátkou na ikonu New Yorku, má velký cit pro módu, a ačkoliv se jí to někdy vymkne z rukou, její styl je ÚCHVATNÝ! Co si myslíte vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama